CHRYSA TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN İNSEKTİSİTLER

CHRYSA Teknolojisi ile üretilen haşere ilaçları tamamen su bazlıdırlar, PBO (Piperonylbutoxid), Solvent, Alkol, tehlikeli çözücüler ve itici gazlar içermezler.
Sıcakkanlılara ve Çevremize zarar vermezler. Haşereleri (Soğukkanlıları) zehirleyerek değil, trake sistemlerini (Solunum sistemlerini) etkilyerek uzaklaştırır ve yok ederler.
Chysa Nanokapsül teknolojisi suyun cözücü gücünü yükselterek formülasyondaki etken maddenin molekül bağlarını parçalamadan, yani biyolojik insektisit etkisini bozmadan çözer ve aynı zamanda etkten maddeyi karıştırılan suyun her molekülüne eşit oranda bağlayarak suyu bir nevi ilaca çevirir.
Chysa teknolojisi sayesinde su ile etken madde birdaha ayrışmamak üzere birleşir ve uygulamalarda (çalkalamaya bile gerek kalmadan) ilk damladan son damlaya kadar eşit miktarda etken madde püskürtülmüş olur. Chrysa teknolojisi ile üretilen haşere ilaçlarının uygulaması da diğerlerinden farklıdır.
Bu ilaçlar haşerelerin üzerine doğrudan sıkılan bireysel haşere öldürme ilacı değildir. Haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara uygulanır.
Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar.
Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.